شركت تتا در سال 1370 با هدف طراحي و ساخت انواع تابلو هاي ثبت امتياز ورزشي ( اسكوربورد ) فعاليت خود را آغاز كرد و در سال 1376 اولین تابلوهای مانیتورینگ را تولید کرد
تتا با توجه به نياز شديد اماكن عمومي و ورزشي كشور و منطقه به تابلو هاي تمام رنگي تلويزيوني در سال 1380 همگام با شركتهاي بزرگ خارجي به تكنولوژي طراحي و توليد نمايشگر هاي روز ديد شهري با ساختار LED دست يافت . نمايشگري كه تكنولوژي آن سالها در اختيار اروپا و آمريكا قرار داشت و اينك شركت تتا با احداث كارخانه اي با مساحت 2400 مترو زيربناي 3200 متر مربع در شهرك صنعتي بهارستان كرج ، با بيش از 85 نفر پرسنل ماهر و متخصص و ايجاد شبكه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر كشور از موفق ترين و مشهور ترين شركت هاي فعال در زمينه اسكوربورد ، تابلو هاي پيام نما و تلويزيون هاي غول پيكر شهري به شمار مي رود
كارنامه تجهيز بيش از پنج هزار مكان ورزشي و عمومي به نمايشگر هاي مختلف و صادرات موفق به كشورهاي همجوار از افتخارات تتا محسوب مي گردد .
همچنين تتا در سالهاي 1384و 1385 مفتخر به دريافت تنديس طلائي توليد كننده نمونه كشوري ، كارآفرين برتر سال 85 ، واحد برگزیده جشنواره قهرمانان صنعت در سال 88 ، کارآفرین برتر استان البرز در سال 90 و همچنین کارآفرین شایسته تقدیر استان البرز در سال 92 گرديده است .
كيفيت ، قيمت مناسب و تحويل به موقع كالا ؛ مولفه هائي است كه مشتريان وفادار و كاربران رضايتمندي را براي تتا فراهم آورده اما آنچه تتا به آن اهتمام دارد توليد محصولاتي است كه هر ايراني در مواجهه با آن احساس شگفتي و شعف نموده و به آن افتخار كند.
اين شركت در سال 85، با استقرار سيستم مديريت كيفيت ايزو 2000-9001( و در سال های 89 و 92 سيستم مديريت كيفيت ايزو 2008-9001 و در سال 94 سيستم مديريت كيفيت ايزو 2015-9001 )درجهت توسعه فرهنگ كيفيت اهداف زير را به عنوان خط مشي كيفيت در سرلوحه امور مد نظر دارد.

اهداف كلان كيفيت :

  • ما در تتا بر این باوریم که بهترین ها را برای مشتریان خود می خواهیم، بر این اساس در تلاشیم با بهبود مستمر، بالاترین ارزش را برای مشتریان خلق نماییم.
  • در جهت حصول اطمینان از تکمیل چرخه محصول، ما به ارتباط مستمر ، حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات متعهدانه به مشتریان خود اهتمام می ورزیم.
  • اولویت اصلی ما برنامه ریزی و تولید با کیفیت بر اساس نیازها و خواسته های مشتریان و خدمات بدون عیب در کلیه مراحل طراحی، تامین، تولید، فروش و خدمات پس از فروش در جهت جلب و ارتقاء رضایت مشتریان است.
  • ما از طریق مطالعه بازار و شناخت سلیقه های متنوع مشتریان، با توسعه و تنوع محصولات خود از طریق به کار گیری فن آوری های روز دنیا، ضمن افزایش رضایتمندی مشتریان، در جهت افزایش سودآوری و توسعه بازار های جدید گام بر می داریم.
  • حضور ماندگار ما در عرصه جهانی با خلاقیت و مشارکت فعال کلیه کارکنان و موفقیت از طریق ایشان امکان پذیر است. بر این اساس ما با رهبری دور اندیشانه، الهام بخشی و درستی تفکر و رفتار، به حفظ و توسعه سرمایه های انسانی شرکت از طریق افزایش دانش، انگیزه و رضایت کارکنان و پرورش خلاقیت و نو آوری آنان در جهت ارتقاء کیفیت، اهتمام داریم.

زیر مجموعه های گروه صنعتی تتا

بر این اساس مديريت شركت در ابتداي سال 86 طي يك تصميم راهبردي با توجه به طيف وسيع محصولات و خدمات در راستاي ايجاد مديريتي پويا و منسجم جهت ارائه خدمات بهينه و كسب رضايتمندي مشتريان اقدام به تغيير ساختار شركت بصورت گروه صنعتي با زير مجموعه هاي ذيل نموده است.

  • واحد تلويزيون هاي غول پيكر شهري
  • واحد تابلو هاي پيام متغير ( مانيتورينگ)
  • واحد تابلو هاي ثبت امتياز ورزشي ( اسكوربورد)
  • واحد طراحي و ساخت سازه