خدمات گروه صنعتی تتا

در عصر حاضر، موفقیت تمام سازمانها و شرکتها، اعم از تولیدی یا خدماتی، انتفاعی یا غیر انتفاعی، دولتی یا غیر دولتی تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد که یکی از مهمترین آنها رضایتمندی مشتریان به منظور نیل به تعالی در کسب و کار است. چرا که رضایتمندی مشتری مزایای زیادی همچون جلب اعتماد عمومی ترغیب، تشویق، تکرار معامله و وفاداری، بهبود افزایش فروش شرکت، کاهش هزینه جلب مشتری جدید، ایجاد مزیت های رقابتی، دور کردن مشتریان از رقبا و نهایتاً رشد و توسعه پایدار را برای سازمان به همراه دارد. اعتقاد بر این است که رضایتمندی مشتریان، عکس العمل های آتی آنان را در قبال سازمان تحت تأثیر قرار خواهد داد. رضایت مشتری زمانی به دست می آید که عملکرد شرکت بتواند انتظارات خریدار را برآورده سازد. اگر عملکرد کمتر از انتظارات باشد، مشتری ناراضی خواهد شد و اگر عملکرد برابر با انتظارات باشد وی راضی خواهد بود. اگر عملکرد از انتظارات بیشتر شود او بسیار خشنود و شاداب خواهد شد. همچنین سازمانها و موسسات بیش از پیش به این نکته واقفند که ارائه خدمات پس از فروش در وفاداری و تکرار خرید مشتریان مؤثر میباشد، لذا خدمات ارائه شده میبایست در جهت تأمین رضایت آنان باشد.

خدمات پیش از فروش چیست ؟

خدمات پیش از فروش ، از لحظه ای شروع می شود که محصولات یک شرکت در معرض دید مشتری برای انتخاب و خرید محصول قرار می گیرند وبا مشاوره انتخاب محصول برای هر مشتری و کارشناسی نصب تکمیل می گردد. شرکتی در بازاریابی موفق است که توانسته باشد خدمات پیش از فروش .محصولاتش را کاملاً حساب شده و همراه با شفاف سازی تعهدات برای مشتریان انجام بدهد

خدمات حین فروش چیست ؟

خدمات حین فروش عبارت است از خدماتی که مشتری از زمان پرداخت هزینه و قیمت کالا و محصول تا لحظه مصرف از کالا نیاز دارد . مانند حمل دستگاه تا محل نصب، بطوریکه مشتری دغدغه حمل ونقل محصول و هماهنگی های نصب آن را نداشته باشد .

خدمات پس از فروش چیست؟

کلیه خدماتی که از زمان نصب دستگاه برای مشتری ارائه می شود شامل خدمات نصب، تست و راه اندازی، آموزش، تعمیرات دوره ای ، تعمیرات درمدت و خارج از گارانتی،وارنتی محصول می باشد.

  • +

    ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

  • +

    خدمات و پشتيباني

  • +

    طراحی و اجرای فوندانسیون، پایه و نمای کامپوزیت

ماموریت ما تنها با فروش به پایان نمی رسد, تمامی محصولات شرکت صنعتی تتا دارای گارانتی یک ساله بوده و پشتیبانی فنی وخدمات پس از فروش ما, در بالاترین استانداردهای ممکن به مدت ده سال گام به گام همراه شماست.

نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
پست الکترونیک :
خدمات مورد نیاز :